ספר על האירוע לחבריך:
Loading אירועים

« כל האירועים

  • האירוע הזה עבר \ או אירוע חוזר.

“Lara Fabian – לארה פביאן – World Tour 50” – הופעות מוזיקה

14.12.2019 @ 21:00/23:00

290₪ - 700₪ הזמנת כרטיסים ל“Lara Fabian – לארה פביאן – World Tour 50” – הופעות מוזיקה
Lara Fabian בישראל
ספר על האירוע לחבריך:

תאור קצר של האירוע “Lara Fabian – לארה פביאן – World Tour 50”:
קטגוריה של האירוע: הופעות מוזיקה (עוד מופעים בקטגוריה – הופעות מוזיקה בישראל, הופעות מוזיקה בתל אביב-יפו )

לארה פביאן, הדיווה הבלגית והיפהפייה תגיע להופעה אחת בישראל, קונצרט אהבה חגיגי – יום הולדת 50 ו- 25 – שנות קריירה במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש ” 50 World Tour” .
פרטים נוספים וכרטיסים למופע : הזמנת כרטיסים ל “Lara Fabian – לארה פביאן – World Tour 50”

לוח הופעות של “Lara Fabian – לארה פביאן – World Tour 50”:

כשהיא ששרה את “חורשת האקליפטוס” בעברית סמוך למגדל אייפל, במופע לרגל 60 שנים למדינת ישראל, אותתה לארה פביאן על יחסה המיוחד לשפה העברית ולמעריציה הישראלים. מאז נוהגת הכוכבת העולמית, שלהיטיה נמכרים בעשרות מיליונים באירופה ובאמריקה, לבקר תכופות בישראל. בכל הופעה שלה בארץ מקפידה פביאן לשיר גם בעברית.

בסיבוב ההופעות החגיגי השנה מציינת פביאן את יום הולדתה ה-50 המתקרב ויותר מ-30 שנות קריירה, שהחלה בתחרות אירוויזיון בשנת 1988 עם הלהיט Croire (שעמו התחרתה בין השאר בסלין דיון). הפופולריות שלה הגיעה לפריחתה בקנדה עם האלבום Carpe diem ומאז התפשטה לכל רחבי העולם עם שירים בשפות שונות (בעיקר צרפתית ואנגלית, אך גם ספרדית, איטלקית, פורטוגלית, רוסית וכאמור עברית). פביאן לא רק שרה בשפות רבות, אלא גם שולטת באופן מושלם בכמה מהן. היא נולדה בבלגיה לאם סיציליאנית ואב בלגי, בילתה חלק מילדותה בסיציליה, כך שהאיטלקית והצרפתית הן שתי השפות הראשונות שלה. אבל גם האנגלית והספרדית של המצוינות.

בין שיריה הגדולים של לארה פביאן ניתן למצוא את Je t’aime, Je suis malade, Adagio ורבים אחרים. גם מי שלא עקב אחרי הקריירה המזהירה שלה, ללא ספק מכיר את קולה – הרי הוא קולה של אסמרלדה מתוך הסרט “הגיבן מנוטרדאם” של דיסני.

בסיבוב ההופעות הנוכחי מבצעת פביאן את מיטב להיטיה הגדולים מכל הזמנים לצד שירים מהאלבומים החדשים שלה – Camouflage באנגלית (2017) ו-Papillon בצרפתית (2019).

תאריך: 14/12/2019
כתובת: היכל ספורט מנורה מבטחים – יד אליהו (כל האירועים בהיכל ספורט מנורה מבטחים – יד אליהו)
תל אביב-יפו – רח’ יגאל אלון (מופעים בתל אביב-יפו)
שעת התחלה: 21:00
מחיר התחלתי: 290 ש”ח
הזמנת כטיסים: הזמנת כרטיסים